Kontakti

Mani sauc Andris Kraņevskis. Vienmēr esmu interesējies par to, kā ir iekārtota dzīvā daba, kāda ir augu, kukaiņu, dzīvnieku dzīve. Pēc vidusskolas pabeigšanas iestājos Latvijas Universitātē un pabeidzu Ķīmijas fakultāti.

Pēc studijām strādāju Cietvielu Fizikas institūtā. Iestājoties pārmaiņas nesošajiem 90-iem gadiem, pametu zinātnisko darbu un sāku nodarboties ar biznesu. Esmu nodarbojies ar laboratorijas mēriekārtu un reaģentu tirdzniecību, 15 gadus biju saistīts ar pašlīmējošu produktu un līmlenšu biznesu.

Vienmēr esmu saglabājis interesi par to, kā uzbūvēts cilvēks (ne tikai no fiziskā viedokļa, bet arī no garīgā un enerģētiskā), interesējos par to, kas ir veselīga pārtika un no kā tā sastāv (ķīmiķa daba vienmēr kaut kā ir izpaudusies). Aizraujoši ir pētīt cilvēku saslimšanu cēloņus (gan garīgos, gan fiziskos, jo tie ir ļoti pamācoši), bet vēl interesantāk ir pētīt to, kā var uzlabot cilvēka veselību, dzīves kvalitāti, attieksmi pret sevi un apkārtējo pasauli. Šīs zināšanas ir saistītas ar tādām lietām, kā cilvēka dzīves misijas izpratne, garīgais ceļš, veselīgs dzīves veids, dzīvošana harmonijā ar dabu.

Bites un augi ir ļoti dāsns padomdevējs, kurš ikvienam ar mīlestību sniedz to, kas viņam ir vajadzīgs. Mums katram vienkārši pietiek atvērties šīm zināšanām, ieklausīties tajā, ko māca daba, un mēs saņemsim visu sev nepieciešamo.


Tālrunis: +371 29223574
E-pasts: [email protected]
Adrese: Ģimnastikas 6, Rīga, LV1004, Latvija


Ja vēlaties pasūtīt preces, lūdzu izmantojiet sadaļu "Veikals".Esam arī facebook

Meklējiet arī

Jautājumiem saistītiem ar garīgo izaugsmi esat laipni gaidīti mājas lapā par Vēdisko astroloģiju: www.vedastro.lvPirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.